Bažinatý hry

Hrát s Swampy protagonistou ságy her Kde je moje voda?
Kde je můj golf? Kde je moje tajemství kachna? Bažinatá, kde je východ? Bažinaté běží Swampy, to je moje kachna Kde je moje voda? Kde je moje kachna? Krokodýli a kachny Bažinaté kanalizace Swampy Parkour
Kizi hry Telefony hry Play store hry Zvěř hry Mytí psů hry Hádanky hry Y8 hry Kachny hry Experimenty hry

Bažinatý hry

Najděte bažinatou vodu

Bažinatý je přátelský krokodýl, který žije v hlubokých městských stok Disney. Má hračka kachna hrát hodně s, ale je téměř vždy ztracen někde v kanalizaci.

Bažinatý často dostane smutné, pokud není doprovázen svým věrným gumovou kachničku. Musíme udělat vše pro to, aby tomu zabránili, a budeme hledat káčátko. Někdy náš přítel krokodýl zůstane bez vody a nemůže umýt. Je to také dostane smutné, pokud nemáte vodu, pomůžeme vám najít vodu, kterou potřebuje. Budeme otevřít ventily nebo klíče potřebné pro pitnou vodu. Téměř všechny hry jsou puzzle nebo mechanismy. Budeme muset přemýšlet a používat logiku dokončit všechny úrovně.

Bažinatý může přijít k povrchu létat letadlem, nebo řídit závodní vodní skútry. Jeho přátelé čekají netrpělivě na startovní čáře začít nové dobrodružství. Pro jste nevěděli, že je krokodýl bažinaté nejúžasnější okamžiku.


Cars hry Fotbal hry Schopnost hry Dívky hry Bubble shooter hry Nošení hry Mario bros hry Vaření hry Zombie hry kategorie her
Go to TOP