Baseball hry

Zvyšte svůj cíl, abyste v okamžiku dosáhli úderu a dosáhli co nejdále míčku
Crash BaseballSuper Baseball: Odpálení DerbyUltimate BaseballKlasický baseballBaseballový hrdinaBaseball pro klaunyKriketová gundaThrow Like Mo: PuzzleYeti Sports: Hoď tučňákyCestovat!
Tenis hryGolf hryKuželky hrySportovní hryVolejbal hryLyžování hryBasketball hryKriket hryStolní tenis hryRagby hryhry
Baby Hazel je hráč baseballuGrand Slam drtičHomerun rallyDoraemon písařkaStávkaBaseball ligaBaseball: LeagueMLB Baseball: Míče mimo stadionBaseballMedvídek Pú: BaseballDětské BaseballBaseball: Velký úlovekBaseball, zombieBaseball s MikeyDisaster will strike 5Tribal olympiáda 2Super CricketFinal test CriketYeti Sports Pingu ThrowHrát jako hitterDoraemon baseballUličnictví v ballpark

Baseball hry

Hit silně a provést domácí běh

Milovníci sportu si nenechte ujít baseballové zápasy, které jsme dali dohromady, takže se můžete pobavit. Toto je jeden z nejvíce populárních sportů v zemích takový jako Spojené státy nebo Japonsko a zápasy jsou hrány mezi dvěma týmy devíti hráči každý. Cílem je dostat závody pro váš tým, které jsou získány tím, že projde všechny základny, než soupeř získá míč, který jsme předtím hit s pálkou.

Je na čase, abyste převzali kontrolu nad svým týmem a bojovali o vítězství v těchto baseballových hrách, kde můžete hrát ty nejlepší ligy na světě. Bojujte za to, abyste si pro svůj tým pořídili domácí běh a postoupili na výsledkovou tabuli. Za tímto účelem budete muset tvrdě zasáhnout míč a pokusit se ho dostat z pole tak, aby bylo pro soupeře nedosažitelné. Pokud nenarazíte na míče, nahrajete stávky, a pokud jsou třikrát za sebou, má se za to, že hráč bude vyloučen.

Baseball hry se připojí k jiným sportovním hrám takový jako basketbal, kriket, golf, rugby, pádlo nebo velmi olympijské hry. Diskutujte nejlepší zápasy tohoto sportu ve výběru baseballových her, které jsme pro vás připravili.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryBubble shooter hryNošení hryMario bros hryZombie hryVaření hrykategorie her
Go to TOP