bambi

Bambi hry


Bambi puzzleBambiBambi čísloBambi: Najít objekty

Simmilar hry

Disney hryDisney Mickey mouse hryDisney Princezny hryMoana hryZvonilka hryŠmoulové hryTarzan hryLví král hryAladdin hryMadagaskar hryBambi hryPříběh hraček hryKuzco hry
Bambi hry

Bambi hry

Jedním z nejvíce tragických příběhů Disney je nepochybně Bambi, mladý jelen žije šťastně v lese s matkou objevovat svět kolem pod zadávací zraky své matky a za pomoci některých jejích Drum přátele jako králíci.

Ale to všechno se změní, když lovec jen s matkou, to nutí mladé jelena žít se svým otcem, který je princ lesa. Spojení ho bude růst a učit se, co je zapotřebí, aby se stal respektovanou jelena jednoho dne letech projít a Bambi potká mladou laň z nichž zamilujete šíleně.

Když to začíná být šťastný zase budete muset chránit své přátele a lásku svého života od svého největšího nepřítele, člověče. Jako lidské bytosti ne vždy respektují zvířat ve většině případů, a to zejména v případě, že hledáte sportovní lovci lovu zvířat. Z tohoto důvodu se mladý jelen mazaný musí bojovat proti této smrtící nepříteli, který ohrožuje bezpečnost lesa.

Disney hry
Nejhranější hry

Fortnite on-lineHello Neighbor Alpha 4Hello NeighborSims 4Subway SurfersHello Neighbor: PuzzleBambi puzzleBambiNick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny