Bakugan puzzle fandejuegosBen 10 a Bakugan bojujíBakugan na palubě létání

Bakugan hry

Bojujte s kartami Bakugan a odstraňte maškarády

Bakugan je anime série založená na strategické hře, jejíž podstatou je, karty. Série byla pojmenována Bakugan v angličtině a Bakugan: Bitva v Latinské Americe mezi ostatními. Původní série měla jen jednu sezonu, kterou dostal pod výše uvedenými názvy, ale později rozhodl, aby pokračování. A Fighters Bakugan Bitva byla následována Bakugan Nové Vestroia, období 52 kapitol, které byly velmi úspěšné. To je důvod, proč by třetiny splátka, která vedla název Gundalian Invaders Bakugan a čtvrtina, která Bakugan byl nazván vznik Mechtanium.

Hlavním argumentem této řady byl život mladého muže jménem Dan Kuso, který změnil jeden den, kdy začnou pršet z nebe písmen. Uvnitř těchto dopisů byly bytosti zvané Bakugan a nyní oba Dan a jeho přátelé (Runo, Shun, Alice, Julie a Marucho) se ponoří do dobrodružství, které bude muset bojovat některé darebáky, kteří chtějí dobýt svět Bakugan, Vestroia.

Úspěch tohoto seriálu se množí hodně merchandisingu, mezi nimiž hračky, Bakugan karty s postavami a videoher. Bakugan hra přišla především pro herní konzole Nintendo Wii a DS, ale brzy dosáhl dohody s Sony která má být uvolněna PS2 a PS3. Také, protože můžete také najít pro Xbox 360 a PC.

Tyto flash hry Bakugan neučinil naději a máme celou kategorii pro ně. Pokud jste fanouškem tohoto anime nemůžete trávit více času bez hraní zábavné hry jsme Bakugan. Karetní hry, hry, ve které se bojovat až do protagonistů v kruhu nebo pohádkové puzzle s těmi, kteří si pamatují ty nejlepší momenty série. To vše a ještě mnohem více na dosah ruky, a to zdarma a bez stahování něco na počítači.

Získejte bitvy Battle Brawlers s naším virtuálním Bakuganem

Go to TOP