Avatar: The Last Airbender

Avatar: The Last Airbender hry


Avatar 4 turnaje národůAvatar dívka šatyAvatar zkoušky z hada průchoduAvatar tvrz bojAvatarZměnit dva znaky

ostatní Avatar: The Last Airbender hry

Super Brawl 2 nickelodeonAvatar Star Sue: Hairstyles

Simmilar hry

Dívky hryAvatar: The Last Airbender hryNickelodeon hryCartoon network hryNinjové hryAnime a Manga hry
Avatar: The Last Airbender hry

Avatar: The Last Airbender hry

Lidstvo se podařilo dosáhnout jiných planet do mezihvězdného cestování a kolonizovat různé planety, v jeho cestách našel cenný minerál nazvaný unobtainium. Lidstvo se pohyboval přes galaxii hledá pro tento materiál, oni nyní přicházejí na měsíci planety Polyphemus obsahující velké množství tohoto materiálu.

Hlavním problémem je, že jedovatá atmosféra nedýchatelný pro lidi a druhé jsou Na'vi cizí rasa žijící na této planetě. Vzhledem k velkému počtu divokých a hrozných zvířat, která obývají tuto planetu, lidé se pokusí spřátelit Na'vi studovat a získat jejich pomoc.

Ale tato vesnice je synchronizován s planetou a jeho tvory, takže zničení vytvořený člověkem, není něco, co se jim líbí, vůbec. Zvlášť, když vyhrožují matka láska je posvátná pro ně, tento strom má na nohou hodně nerostu, že lidé chtějí dostat. Pak konflikt bude explodovat, kterou stranu jste?

Nickelodeon hry

Disney hry

Boj hry
Nejhranější hry

Fortnite on-lineHello Neighbor Alpha 4Hello NeighborSims 4Subway SurfersHello Neighbor: PuzzleAvatar 4 turnaje národůAvatar zkoušky z hada průchoduNick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny