Kolik toho víte o Avatar: The Legend of AangAvatar dívka šatyAvatarAvatar 4 turnaje národůAvatar tvrz bojZměnit dva znakyAvatar zkoušky z hada průchodu


Ostatní hry Avatar: The Last Airbender

Gangy: Silná bitvaVytvořte si vlastní panenku na KawaiiSuper Brawl 2 nickelodeonAvatar Star Sue: Hairstyles

Avatar: The Last Airbender hry

Dejte se do světa Aangu

Lidstvo se podařilo dosáhnout jiných planet do mezihvězdného cestování a kolonizovat různé planety, v jeho cestách našel cenný minerál nazvaný unobtainium. Lidstvo se pohyboval přes galaxii hledá pro tento materiál, oni nyní přicházejí na měsíci planety Polyphemus obsahující velké množství tohoto materiálu.

Hlavním problémem je, že jedovatá atmosféra nedýchatelný pro lidi a druhé jsou Na'vi cizí rasa žijící na této planetě. Vzhledem k velkému počtu divokých a hrozných zvířat, která obývají tuto planetu, lidé se pokusí spřátelit Na'vi studovat a získat jejich pomoc.

Ale tato vesnice je synchronizován s planetou a jeho tvory, takže zničení vytvořený člověkem, není něco, co se jim líbí, vůbec. Zvlášť, když vyhrožují matka láska je posvátná pro ně, tento strom má na nohou hodně nerostu, že lidé chtějí dostat. Pak konflikt bude explodovat, kterou stranu jste?

Avatar, Airbender musí sledovat legendu o Aangu v bojových hrách

Go to TOP