autobus

Autobus hry
ostatní Autobus hry


Jiné hry zdarma
+ 120
nový
zdarma Cars hryCars hryCars hry
+ 100
nový
zdarma Spongebob hrySpongebob hrySpongebob hry
+ 50
nový
zdarma Nákladní auta hryNákladní auta hryNákladní auta hry
+ 10
nový
zdarma Ferraris hryFerraris hryFerraris hry
+ 10
nový
zdarma Autobus hryAutobus hryAutobus hry
+ 40
nový
zdarma Jeřáby hryJeřáby hryJeřáby hry

Autobus hry

Autobus hry

Jedním z prostředků veřejné dopravy ve velkých měst nebo obcí, je nepochybně autobus, tato doprava je levný a šetrný k životnímu prostředí, protože pokud je použit namísto použití vlastního automobilu každý dochází ke snížení emisí CO2. Ale aby si tuto dopravu je nutná ovladače, musejí být skutečnými profesionály, kteří znají svou cestu k milimetr času, aby své cestující na místo určení.

Take na automobily a motocykly, které procházejí městem v plné rychlosti, respektovat dopravní značky a semafory, aby si vaši cestující dorazí bez jediného škrábnutí. Můžete také opustit město a musí být řidiči komerčních autobusů, které vás zavedou do destinací po celé zemi a dokonce kontinentu. Zatímco toto přidá stupeň obtížnosti, aby si pravdu, protože máte řídit na zadních silnic, dálnic, mýtného průchodu jízdě v noci nebo v dešti a mnohem rychleji než ve městě.

Pohání školní autobus vzít děti do školy a dorazí živ a zdráv. Můžete také provádět převody vězňů ve vězení autobusu pečující, které nelze uniknout. Kliky cestující autobusem, zábavní park a mnoho dalších aktivit, které máte k dispozici v těchto online hry zdarma. To dokazuje, že neexistuje žádné vozidlo, které odolávají i ses narodil řídit velký autobus!Zkuste hledat jiné hry