Arkanoid hry

Přesuňte plošinu Arkanoidových her tak, aby míček, který praskne bloky obrazovky, neklesl
Brick Breaker 3D Breakout pro mobilní telefony Arkanoid: Monster Bricks Motýli v bublinách Ben 10 alien blokáda Trpaslík Hrad Atari breakout Arkanoid: Rytíři a zlobři Arkanoid: Galaxie Arkanoid: Maya
TelefonyBubble shooterKlasickýTetrisBejeweled hryPlay storePinballZumaPacmanArkádaBloky
Těžba Jeskyně z cihel Barevné bowling

Ostatní hry arkanoid

Brick Out Challenge Minions Arkanoid Ben 10 ping pong Cizinec lock Paw Patrol Bounce Jumper 3 Dragon Ball Z záchranář Wrestlemania ples Breakers Míč z zvláštní výzvou Clarence jí koblihy

Arkanoid

Ovládejte tyč a nenechte míč utéct

Převzít kontrolu nad kosmické lodi Vaus a zabraňuje koule energie dosáhne na zemi, pokud vím, planetu před zničením. Chcete-li zastavit, musíte dát svůj loď uprostřed cesty kolize a nechte ho odrazit se svým štítem síly do vesmíru, ale to je problém jak tam jsou stovky nepřátelských lodí, které čekají na sestoupí nárazu.

Takže nejlepší strategií je odrazit míč energie se svými pravoúhlými loděmi a zničit je jeden po druhém. Pouze tehdy, když jste zničit všechny lodě, které generují energii, aby byl tento míč aktivní energie zmizí, je to těžké, protože musíte odrazit míč v pravém úhlu ke zničení lodě.

Kromě obtížnosti a tlaku, že pokud bychom se mýlili jen jednou Vaus přesunout loď na jiné místo na Zemi bude zničena, že je přidán. Takže budete muset riskovat na maximum v každém pohybu zničit našeho nepřítele, protože Vaus je jediná loď Země připraven odrazit tento typ útoku.
Go to TOP