Angela opravdový zubařSvatba Talking Tom a AngelaMy Talking Tom a Angela: HádankyAngela jde do supermarketuAndělské a ďábelské kostýmyMluvil Tom a Angela ve školeAngela malování Bella dítěTalking Angela Costumes: HalloweenSestavení Angela Talking TomAngela těhotná, infekce krkuTalking AngelaMluvící Angela rozkládalMůj Talking Tom a Angela My Talkin na dobrodružstvíTalkin Tom: Polibky filmOpakoval CatMluvící Tom a Angela polibkyElsa a Angela na plážiAngela Cheung make-up v reálném

Talking Angela hry

Poznejte mluvení Angela

Krásná kočka Angela je známý po objevuje ve hrách Talking Tom. Byl tak úspěšný, že je nyní hvězdou svých vlastních her a nenechte si ujít žádný z nich vytvořili tuto kategorii, která zahrnovala všechny tituly, které je protagonista. Angelin první hra byla verze Talking Tom ale tentokrát na starosti mluvit vše, co chcete říct. Pak vyšel ven do dalších her Family Talking Tom vytvořit neomezený počet znaků.

Angela je charakterizován jako kočka bílá a mají velké modré oči, něco, co jí uspět a všechny holky chtěli hrát s ní. To vedlo k jeho skok do světa her a zdarma mini-hry dívky. Jsme oblékají hry, malování hry, člověka hry, hry těhotná Angela a mnoho dalších, se kterými se můžete pobavit s Talking Tomova přítelkyně. Seznamte se každému Talking Angela ve svém online hry zdarma!

Kočka a přítelkyně Talking Tom potřebuje, abyste mu pomohli s prací domu

Go to TOP