Zdarma Amigo pancho hry


Amigo Pancho 6
Amigo Pancho 6
Tentokrát jsme se cestovat do Asie získat schválen ...
Amigo Pancho ve vesmíru
Amigo Pancho ve vesmíru
El Amigo Pancho musel cestovat ...
Amigo Pancho 7
Amigo Pancho 7
Opět náš přítel Pancho ...
Pancho Friend 3
Pancho Friend 3
Pokud jste věrným následovníkem hry Amigo ...
Amigo Pancho Hero
Amigo Pancho Hero
Teroristé unesli prezident a jeho rodina ...
Pancho Friend 5
Pancho Friend 5
Náš přítel Pancho cestovala ...
Pancho Friend 4
Pancho Friend 4
hrát vášnivou hru na jiného přítele ...
Pancho přítel
Pancho přítel
Pancho přítel je zábavná hra myšlení. ...
Pancho přítel 2
Pancho přítel 2
Pancho se stal naším přítelem, ale teď má cestoval ...

Amigo pancho hry

Amigo pancho hry

Amigo Pancho je řada her pro mobilní telefon a počítač, který nese mexické muž s tváří dobrého člověka. Nevíme jak, ale je vždy v potížích a my jsme zodpovědní podat pomocnou ruku, aby vyšel z toho živý. Náš přítel Pancho urazil všechny kontinenty cestují za dobrodružstvím a vždy jen visely dvě hélium balóny, s nímž hospodaří létat. Všechno to začíná s Amigo Pancho 1, ale dosahuje Amigo Pancho 7. K dispozici je také verze této hry, která Pancho stává superhrdina a létání s balony musí zachránit svět.

Pravdou je, že ani mohou být uloženy, ale bude to my, kdo dělat věci pro něj. Každá úroveň je bludiště Pancho, a pokud se chcete dostat ven živý, musíme aktivovat mechanismy správně, takže si můžete vylézt na horní části obrazovky a přivést nás na další úroveň. Aktivovat ventilátor, uvolnit cestu, zbavit se hroty a mnoho dalších akcí jsou to, co je třeba udělat, pokud chcete zachránit život Amigo Pancho. Můžete dokončit úroveň s jedním balónem, ale vaše skóre zaplatí a nebudou maximum.

Procházka Mexiko, Peru, Arktidu, New York, Egypt a Afghánistánu kromě mnoha jiných destinací s Amigo Pancho v jeho mnoha dobrodružstvích. Jsou dovednostní hry a zábavné puzzle hra, která vás zavede k šílenství, protože, jak si předem obtížnost zvýší a pravděpodobně budou muset hledat řešení (rekapitulaci) ze všech on-line. To dokazuje, jste zručný dost, aby tak učinily a strávit všechny hry Amigo Pancho na našem webu!
Zkuste hledat jiné hryKomentáře Games