Worldcraft

Worldcraft

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Worldcraft
WorldcraftWorldcraftWorldcraft

🌟 Rating
3.5 / 5 of 587 votes

Worldcraft nabízí svět plný možností s touto verzí úspěšné hry Minecraft. Máte na výběr ze tří světů s různými texturami a motivy. Začněte s tou, kterou chcete, a vytvořte nejlepší struktury tím, že pro ni získáte potřebné materiály. Levým tlačítkem myši můžete získat materiály, zatímco s pravým budete stavět.
Aby bylo možné stavět, musíte otevřít inventář a pro to použijeme klávesu E. Vyberte prvek, který chcete vytvořit, a proveďte to pravým tlačítkem myši. Můžete vytvořit vše, co chcete a bez nebezpečí, že jiný hráč může zničit vaše konstrukce Worldcraft.
Užijte si hru Worldcraft, je to zdarma, je to jedna z našich minecraft her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry minecraft

Minecraft Grand theft AutoGrindcraft RemasteredBlockCraft SurvivalMinecraft LegocraftStavět řemesloSestavte s bloky ve stylu MinecraftMinecraft DefendMinecraft IOBlocraftWhack a CraftZombiecraft. Io: Zombie ve světě MinecraftPuzzle Steve MinecraftMinecraft: Závodní autoMinecraft: Paintball válkaDoom CraftMinecraft StreetPixel Gun Apocalypse 3: MinecraftMinecraft GmodMinecavesMinecraft: Coin AdventureMinecraft BuilderMinecraft Kogama 2Minecoins AdventureCubeCraft KogamaKapitáne MinecraftStřešní odstřelovačeMinecraft pověsilMinecraft KogamaSlithercraft.ioCreeper hádankyOvoce Ninja Minecraft verzeMonstrum řemesloMinecraft pro zdrojeKdo je kdo? MinecraftMinecraft: Vánoční zlaté doluMinecraft hry blokátorPaintball Gun Pixel 3DMinecraft Survival FunnyBloky pixelů: policie a teroristéZtraceno ve vesmírných minových jeskyních
Go to TOP