Vysokorychlostní 3D závody


hra: Vysokorychlostní 3D závody
Vysokorychlostní 3D závody

Ostatní hry dostihyCars hry řidičský Need for speed Tuning Auto Dostihy Motocykly Běh Happy wheels hry

Vysokorychlostní 3D závody
Vysokorychlostní 3D závodyVysokorychlostní 3D závody

🌟 Rating
4.9 / 5 of 42 votes

Ve vysokorychlostním 3D závodění si troufněte na ten nejodvážnější a extrémně rychlý zážitek, jaký jste kdy zažili. Jděte na další úroveň a bude to stále obtížnější a budete muset překonat překážku, která otestuje vaše skvělé řidičské schopnosti. Budete mít příležitost udělat velkolepou kaskadérskou jízdu. Abyste získali peníze, musíte se zúčastnit maximálního počtu turnajů. Stále je toho víc; Trasu, kterou se vydáte, můžete upravit pomocí aktuálního příslušenství.
Můžete si vybrat grafickou kvalitu, nízkou, střední, vysokou. Máte více než 10 způsobů hraní, každý s vlastní rychlostí a dovednostními charakteristikami. · Pro vyšší rychlost můžete pohrávat s motorem a aktualizovat jej o turbo, pneumatiky, převodovky, odpružení a nitro. Stručně řečeno, můžete přizpůsobit celé auto leskem, barvou, krystaly atd.
Pohyby se provádějí pomocí ovládacích prvků šipek klávesnice WASD - Run, Pause, Space left and right - Pause LShift / RShift - Nitro.
Užijte si hru Vysokorychlostní 3D závody, je to zdarma, je to jedna z našich dostihy her, kterou jsme si vybrali.

Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

Ostatní hry dostihyGta: grand theft autoCarsBojFotbalAkceBatmanHulkFifaNákladní autaBen 10Wwe wrestlingVálkakategorie her