Sushi Party IO

Sushi Party IO

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Sushi Party IO
Sushi Party IOSushi Party IOSushi Party IOSushi Party IO

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Sushi Party IO je nová verze úspěšného Slither. Io, protože budete muset zvládnout tento červ ve své misi jíst sushi a zvětšovat a zvětšovat tváří v tvář svým soupeřům. Opět čelíme online hře pro více hráčů, ve které budeme bojovat proti lidem z celého světa a dostat se na první server.
Sbírejte kousky sushi, které jsou rozloženy po celé úrovni, aby rostl váš červ a získávejte body za značku. Přinutte své protivníky, aby narazili do vašeho těla, abyste je zničili a získejte kořist, kterou dosud nashromáždili v této Sushi Party IO.
Užijte si hru Sushi Party IO, je to zdarma, je to jedna z našich .io her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

👥 Pro 2 nebo více hráčůOstatní hry .io

Emoji hadyGravitygame. IoSlither. IoSlap. IoPaperio GameSpace1. IoSuperhex. IoEmoji LimaxSnowfight. IoBonk. IoOceanar. IoHordes. IoBig Fox Warz IOHole.ioPikan. Io herní trojúhelníkuGunBorn.ioSmismi OnlineMini obři IOSnake Bus IOVyčistit IOPapers.io ManiaOtvor IONitroClash IOBladezův prostorDeeep. IoSlitherio 3DCaptureflag.ioBom Bom IOSplix. IoBoss Business Inc.Ovar. IoSlimes IOInstant Soccer OnlineKnifez. IoOnline multiplayer VertixioHilly IOYumi. IoEvowars. IoDobýtCurver Fever Pro
Go to TOP