Stavět a rozdrtit

Stavět a rozdrtit

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Stavět a rozdrtit
Stavět a rozdrtitStavět a rozdrtitStavět a rozdrtitStavět a rozdrtit

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Build and Crush je zábavná hra, ve které můžeme vytvářet vlastní budovy a sdílet je se zbytkem komunity této hry. Kromě toho můžete vstoupit do výtvorů jiných hráčů a zničit je pomocí různých zbraní, které máte k dispozici.
Vstupte do režimu konstruktoru a vytvořte si pomocí bloků ve stylu Minecraft vše, co chcete. Až budete hotovi, sdílejte jej a pojmenujte jej, abyste mohli sdílet svůj ostrov se svými přáteli. V režimu torpédoborce můžete vstoupit do jakékoli budovy vytvořené jiným hráčem a zničit jej pomocí zemětřesení, atomové bomby, děla, tornáda a mnoha dalších zbraní. Bavte se s báječnou hrou Build and Crush a sdílejte své výtvory s komunitou.
Užijte si hru Stavět a rozdrtit, je to zdarma, je to jedna z našich vybudovat her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry vybudovat

Minecraft LegocraftSestavte s bloky ve stylu MinecraftBlock Craft 3DMariocraftStavět řemesloMinecraft html5Minecraft zdarmaLego: Stacky StackCraft TetrisCubeCraft KogamaRobloxMinecraft, můj klonGundar .IOSlithercraft.ioKubická věžNezničte TotemCity BlockBom Bom IOMine Clone 3Mine klon podobný MinecraftBlockCraft SurvivalStavět ve FortniteFortrideVytvořit zbraně s buňkouMinecraft KogamaStavějte Hrady do nebeBitva o galaxiiTower BoomStiskněte obrazovkuBudova FortniteVytvoření město MetropolisMario MakerOtvor IODinosaurský životChavo: TetrisTower ManiaMinecraft Kogama 2Ovoce Ninja Minecraft verzeTetris OnlineRozzlobení ptáci: Tetris
Go to TOP