SpongeBob a Patrick Heroes

SpongeBob a Patrick Heroes

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


SpongeBob a Patrick Heroes
SpongeBob a Patrick Heroes

🌟 Rating
4.2 / 5 of 142 votes

SpongeBob a Patricio budou muset neutralizovat hrozby Bikini Bottom maskované jako hrdinové. Pomáhá občanům města a zachraňuje ty nejzranitelnější, aby nikdo nebyl poškozen. V této hře budete ve stálém napětí, protože musíte jít dělat rozhodnutí, která určí budoucnost hry.
Take na mini-hry a dokončit tuto jedinečnou epizodu Sponge Bob objevovat jeden z jeho finále. Pokud chcete znát všechna alternativní zakončení, která existují pro tuto hru, musíte začít znovu a měnit svá rozhodnutí, abyste znali všechny příběhy, které stojí za hrou SpongeBob a Patrick Heroes.
Užijte si hru SpongeBob a Patrick Heroes, je to zdarma, je to jedna z našich Spongebob her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Spongebob

Henry DangerVítejte v blázinciHádanky jsou medvědiDanger ThunderClarence nakupováníBen 10: Time of HeroesMarceline vs ledovýFormula cartoon all starJsme Bears pro malováníTetris Henryho DangerClarence a jeho přátelé chytit ještěrkyPocoyo lak onlineToon CupPaměťové medvědiDoraemon Puzzle BubbleTrollface dobrodružstvíTrollface Quest: Internet a TV Memes 2Ben 10 ParkourBen 10 na záchranuBen 10 OmnitrixNickelodeon PartyNickelodeon: Nejtěžší hra2019 Toon CupBerry Rush: Jahodový koláč2018 Toon CupClarence: Jeff strachGumball: Diskový duelBen 10: Zachránit světGumball čištěníToon Cup 2017Clarence a výbušných karbanátkyClarence: Kartové závodyOrkio a nebezpečných očimaTeen Titans Go: Uložte titányVictor a Valentino: Taco TerrorPravidelné Zobrazit: Fist punch 2Rozdrtit čas s Finnem a JakeemBen 10 úniková cestaGumball na maniakální CantinaSpongeBob v Krusty Krab kuchyně
Go to TOP