Shoot Out 3D

Shoot Out 3D

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Shoot Out 3D
Shoot Out 3DShoot Out 3DShoot Out 3DShoot Out 3D

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Shoot Out 3D je jednou z nových her těchto barevných loutek, které jsou tak módní a že jsme si již mohli užít v jiných hrách, jako je Crowd nebo Fun Race 3D. Při této příležitosti budeme muset loutku posunout dopředu a střílet na nepřátele a vyčistit cestu, jak pokračovat.
Jakmile se zastaví před nepřáteli, budete muset přesunout loutku a před vystřelením musíte získat laser svého zraku, aby na ně ukázal. Zdá se to snadné, ale obtíž je v tom, že se nepřítel bude pohybovat současně s tím, že vy a jeho zrak můžete skončit směřováním k vaší postavě. Dokážete najít perfektní snímek, abyste eliminovali nepřátele, zatímco zůstanete naživu, abyste dokončili úrovně Shoot Out 3D.
Užijte si hru Shoot Out 3D, je to zdarma, je to jedna z našich loutky her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry loutky

Zapněte to3D běh barvyBarva 3D řezuBitevní diskKick Buddy OnlineMobile LegendsVolný oheňTwist HitDračí výbuchBlast Away: Ball DropVojenská cestaRabbit Zombie DefenseSuper Pineapple PenDoodle JumpPUBG MobilePUBG Pixel 2Geometrie Dash Lite 2Flip Master: TrampolínaRun Race 2 3DUzdrav dívku PouVálcování míč 3dStack Fall 3DRolling CityCrazy BallsObchod Play: Bottle Flip3D barevná linieEmoji StackStack Ball: Otevřete si cestu k úderůmOhromte!Barva CrashHexa parkováníPaprskový skokAdam a Eva: Střih lanaSubway Surfer budoucnostiBallon UpPískové kuličkyPen běhKrvavý prstBrikoFlip Flip 3D
Go to TOP