Sběratel odpadu IO

Sběratel odpadu IO

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Sběratel odpadu IO
Sběratel odpadu IOSběratel odpadu IOSběratel odpadu IOSběratel odpadu IO

🌟 Rating
3.8 / 5 of 4 votes

Zábavná hra Clean Up přichází s touto verzí IO, ve které se budeme muset pomocí tohoto speciálního vysavače znovu shromáždit veškerý odpad z města. Začneme uvnitř místa a budeme muset začít vysávat nejmenší předměty. S nimi získáte body, takže můžete svůj spotřebič pěstovat a sbírat větší předměty.
V této online hře pro více hráčů budete muset bojovat, abyste se dostali na Top 1, což je největší vysavač a ten, který na serveru nasbíral nejvíce odpadků. Na Garbage Coleector IO můžete vysát budovy, chodce, vozidla a vše, co najdete ve své cestě.
Užijte si hru Sběratel odpadu IO, je to zdarma, je to jedna z našich .io her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

👥 Pro 2 nebo více hráčůOstatní hry .io

Smismi OnlineSnake Bus IOPapers.io ManiaCrazy Rush IOBladezův prostorNitroClash IOWorms.ioCaptureflag.ioWorms ZoneBom Bom IOSplix. IoBoss Business Inc.Big Fox Warz IOKřivka Fever IOGravitygame. IoSnowfight. IoHole.ioOvar. IoSlimes IOSlap. IoInstant Soccer OnlinePaperio GameYumi. IoSuperhex. IoEmoji LimaxKnifez. IoHilly IOOnline multiplayer VertixioSpace1. IoEvowars. IoDobýtCurver Fever ProSněhové války IOSushi Battle IOLiga s raketovým míčemBonk. IoOceanar. IoSlither. IoHordes. IoPikan. Io herní trojúhelníku
Go to TOP