Proměňte princezny v Pop Stars


Proměňte princezny v Pop Stars
Proměňte princezny v Pop Stars

Ostatní hry Disney PrinceznyDívky Frozen hry Disney hry Rapunzel šaty Princezny Elsa a Anna Sněhurka Disney Princezny Malovat princezny Popelka hry Kráska a zvíře Moana Princezna šaty Polibky Potomstvo hry Princezna člověka Jasmín Ariel

Proměňte princezny v Pop Stars
Proměňte princezny v Pop StarsProměňte princezny v Pop StarsProměňte princezny v Pop StarsProměňte princezny v Pop Stars

🌟 Rating
5 / 5 of 3 votes

Princezny světa Disney chtějí na scéně vytvořit svůj hvězdný vzhled tím, že se stanou skutečnými mezinárodními popovými hvězdami. Naším úkolem bude najít dokonalý vzhled jeho premiéry na jevišti a vypadat jako skuteční moderní zpěváci. První věc, kterou se chystáme udělat, je připravit krásný make-up pro každou z nich, než jdete do svého šatníku a vyberte si oblečení.
Najdete různé šaty a sady, takže si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce líbí. Také přidejte nějaké doplňky k dokončení vzhledu a podaří se z něj proměnit Disneyské princezny v popové hvězdy.
Užijte si hru Proměňte princezny v Pop Stars, je to zdarma, je to jedna z našich Disney Princezny her, kterou jsme si vybrali.

🅃 Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

Ostatní hry Disney Princezny


📝 komentáře
TěhotnáVílaMiraculous ladybugSoy LunaDívkyViolettaFrozenLáska TestVařeníServírkyBarbieMilovatDr. hračkykategorie her

Go to TOP