Proměňte princezny v Pop Stars

Proměňte princezny v Pop Stars

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Proměňte princezny v Pop Stars
Proměňte princezny v Pop StarsProměňte princezny v Pop StarsProměňte princezny v Pop StarsProměňte princezny v Pop Stars

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Princezny světa Disney chtějí na scéně vytvořit svůj hvězdný vzhled tím, že se stanou skutečnými mezinárodními popovými hvězdami. Naším úkolem bude najít dokonalý vzhled jeho premiéry na jevišti a vypadat jako skuteční moderní zpěváci. První věc, kterou se chystáme udělat, je připravit krásný make-up pro každou z nich, než jdete do svého šatníku a vyberte si oblečení.
Najdete různé šaty a sady, takže si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce líbí. Také přidejte nějaké doplňky k dokončení vzhledu a podaří se z něj proměnit Disneyské princezny v popové hvězdy.
Užijte si hru Proměňte princezny v Pop Stars, je to zdarma, je to jedna z našich Disney Princezny her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Disney Princezny

Disney princezny: Podívejte se s peněženkamiZdobit Disney princezny pro vaši dovolenouPrincezny: Kostýmy VýzvaPrincezna Ariel: Od nemocných k báječnýmNávrat MaleficentPrincezny: Party LolitaDisney Princezny: Harajuku FashionFrom Disney Princess to StudentPrincezny: Šaty jako PoppinsPrincezny: Bramborová módaDisney princezna CosplayDisney Princezny: Feline FashionDisney Princezny: Útulná módaPrincesses Wedding PlannersDisney Princezny: Šaty pro různé příležitostiPrincezny: Vánoční večírekPrincezna Elsa: dekorace jejího pokoje a make-upuŠaty pro léto k princeznám DisneyPrincezny: hudební festivalElisa hledá příteleDisney Princezny: Svatební šatyDisney Princezny: Vánoční módaBlondie: Elegantní princezna rebelaUniversity DivasDisney Princesses: Salon krásyPrincezny Disney: Oblékají se v party oblečeníDisney Princezny: Noční táborákyPrincezny: Bavíte se v bazénuDisney Princezny: Zimní večírkyDisney Princesses: Jungle TrendPrincezny navštěvují IndiiEskimo styl pro princeznyČtyři princezny ve městěPrincezny Disney: Setkání školyVaiana a Ariel: Setkání s novými přáteliChci být princezna DisneyObchod s hračkami: Super HeroinesBratrstvo pro krásné princeznyDisney Princesses: Den odpočinkuMořská panna proti ženskému oblečení
Go to TOP