Princezny: Design Kimono

Princezny: Design Kimono
Princezny: Design Kimono

Ostatní hry Disney Princezny


Disney princezny: Podívejte se s peněženkami Zdobit Disney Princezny v otřesné Princezny: Populární ve škole Princezny slaví Prom Dance Popelka: jarní alergie Proměňte princezny v Pop Stars Disney Princezny: Feline Fashion Disney Princezny: Útulná móda Princezny: Den deště Podívejte se Mini princezny: Štědrý den Zdobit Disney princezny pro vaši dovolenou Disney Princezny: Harajuku Fashion

Frozen Dívky hry Princezny Nošení Disney Princezny Disney Elsa a Anna Princezna člověka Polibky Rapunzel Malovat princezny hry Popelka hry Moana Jasmín Princezna šaty Sněhurka Potomstvo Ariel Kráska a zvíře

Princezny: Design Kimono
Princezny: Design KimonoPrincezny: Design KimonoPrincezny: Design KimonoPrincezny: Design Kimono

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Princezny Disney chtějí znát kulturu svého přítele Mulana, a proto jim budeme muset pomoci navrhnout kimona, díky nimž budou vypadat velkolepě. V této hře se shromáždilo velké množství princezen, jako Elsa, Anna, Moana, Merida, Sněhurka a mnoho dalších.
První věc, kterou musíme udělat, je dát dohromady dva kusy, abychom vytvořili naše kimono podle našich představ. Až budete připraveni, vybereme barvu a také pěkný tisk. Nemůžeme zapomenout vybrat účes pro mladé ženy a přidat příslušenství k dokončení této hry pro princezny, ve které budeme muset navrhnout kimono.
Užijte si hru Princezny: Design Kimono, je to zdarma, je to jedna z našich Disney Princezny her, kterou jsme si vybrali.

🅃 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Disney Princezny


📝 komentáře
DívkyNošeníVařeníMiraculous ladybugFrozenPrinceznySoy LunaMódaLáska TestTěhotnákategorie her

Go to TOP