Princesses: Fun Shopping Day

Princesses: Fun Shopping Day

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Princesses: Fun Shopping Day
Princesses: Fun Shopping DayPrincesses: Fun Shopping DayPrincesses: Fun Shopping DayPrincesses: Fun Shopping Day

🌟 Rating
5 / 5 of 2 votes

V této nové hře se sejdeme téměř všechny princezny světa Disney, abyste si s nimi mohli užít zábavný nákupní den. Najdete sestry Elsa a Anna z Frozen, Popelka, Ariel, Jasmine a mnoho dalších a také si budete moci vybrat jejich oblečení v plném rozsahu.
Doprovodíme je do obchodů a pro každou princeznu si musíme koupit pěkný set. Nezapomeňte si vybrat účes, který se vám líbí, a doplňky, které vzhled dokončí. Jeden po druhém budete muset vybrat šaty pro princezny a být schopni dokončit tento zábavný nákupní den.
Užijte si hru Princesses: Fun Shopping Day, je to zdarma, je to jedna z našich Princezny her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Princezny

Elsa a Ariel: Den mrtvýchPrincezny: Soutěž krásyAriel a Moana: Haute CouturePrincezny: Oslavte pádŠaty princezny a jejich dceryPrincezny: Výlet do USAZpátky do školy: Den bez uniformyAriel a Aurora: Party šatyPrincezny: Galaxy CrushPrincezny: Fall DancePrincezny: Dream JobPrincezny: Designové dekyDisney princezny: Party stolní hrySoutěž princezna krásyPrincezny: Styl přáníPrincezny kopírující vzhled celebrityPrincezny: Sladké šatyOblékněte si princezny pastelovými barvamiPrincezny: Crazy víkendPrincezny: Harajuku Japan FashionDisney princezny nesou své dětiPrincezny: Letní stranaPrincezny: Zpátky do školyPrincezny: Letní vlnyPrincezny: Disco horečkaPrincezny: Drby na kolejiPrincezny: Letní táborPrincezny: Kavárna v areáluNový taneční propagační tanecPrincezny: Letní trendyOblečte princezny bez soupeřeníPrincezny: Klasický vzhled VS moderníDisney princezny: Design promoce šatyPrincezny: Prýmky pro festivalTiana' s Wedding: Green SpringPrincezny: Barevné vzhledyPrincezny: Podívejte se na vodní botyDisney princezny: Miss WorldPrincezny na červeném koberciPrincezny: Beach Day
Go to TOP