☝ 📑 O této hře

Pokemon-line
Pokemon-linePokemon-linePokemon-line

Rating: 3.6 / 5 of 942 votes
Připravte se na nové dobrodružství s Pokémonem Online, hru, kterou nemůžete najít v konzolách a kterou vám dáváme k dispozici, abyste si mohli vychutnat z počítače.
V této flashové hře je celý svět Pokémon dokonale vykreslen, ve kterém budete muset prozkoumat různé města, mluvit s občany, získat nové Pokémony a bojovat proti mnoha dalším trenérům a divokým Pokémonům. Budete se muset dostat do bot Ash, slavného trenéra protagonisty anime Pokémon, a ukázat, že můžete být velkým mistrem těchto bytostí, které se v tomto světě opírají.
Váš startér Pokémon bude Lucario, jeden z nejslavnějších čtvrté generace a který se poprvé objeví v Pokémon Diamond, Pearl a Platinum. Budete muset čelit dalším Pokémonům, které najdete ve vysoké trávě, s velkou péčí, protože pokud úplně oslabí, hra skončí a budete muset začít znovu od začátku.
Ve spodní části první obrazovky uvidíte cestu, můžete ji překročit, abyste se dostali do dalšího města, kde je člověk, který vyléčí váš Pokémon a dům, ve kterém se bude provádět minigame. V tomto případě musíte přeskočit řádky, které se objevují s Lucario, a přidávat body k překonání rekordní sady. Užijte si tuto verzi Pokémon Online a žít nové dobrodružství s vaší oblíbenou hrou.
Užijte si hru Pokemon-line, je to zdarma, je to jedna z našich pokémon her, kterou jsme si vybrali.


🎮 Ovládací prvky pro přehrávání


player 1cursoresteclas moverse, espacio seleccionar,Ostatní hry pokémon

Pokémon hry

Abyste se stali nejlepším trenérem Pokémonů

Pokémon Ninja HDJak víte PokémonůPokémon TetrisPokemon UranPokemon Go PokéRadarPixelmonNové formy Pokemon AlolaDynamons 3Hádej PokémonPokémon: Rybaření MagikarpPokémon: Skok a skokPokémon Generace

Pikachu hry

Obhájte se elektrickou energií Pikachu

Pokémon go: PaměťPikachu Vs Zlé MonstrumPikachu HeroPokémon Buba BoomPikachu motocyklTruck PikachuKisses Pikachu

Bakugan hry

Bojujte s kartami Bakugan a odstraňte maškarády

Bakugan puzzle fandejuegosBen 10 a Bakugan bojujíBakugan na palubě létání

Anime a Manga hry

Pro fanoušky Anime a Manga

Vytvořte kapsu AnimeGoku FlappyGoku a Vegeta evoluce puzzle fandejuegosBlack Goku vs Goku: PuzzleBěží s Anime GirlOne Piece: New IslandOne Piece nekrvavýNaruto vs GokuAnime světTitans obrany: Útok na TitanuJeden kus horký bojNaruto vs One Piece Zoro CR

Simmilar hry

Nickelodeon hryCartoon network hrySlugterra hryPokemon Dress hryDigimon hryNintendo hryYo-Kai Watch hry