Pokemon-line

Pokemon-line

 • podíl
 • Reload
 • Gameplay


Pokémon hry Digimon hry Nintendo hry Bakugan hry Pokemon Dress hry Pikachu hry Anime a Manga hry Kirby hry Yo-Kai Watch hry

GAMEPLAYS

Pokemon-line
Pokemon-linePokemon-linePokemon-line

🌟 Rating
3.6 / 5 of 1069 votes

Připravte se na nové dobrodružství s Pokémonem Online, hru, kterou nemůžete najít v konzolách a kterou vám dáváme k dispozici, abyste si mohli vychutnat z počítače.
V této flashové hře je celý svět Pokémon dokonale vykreslen, ve kterém budete muset prozkoumat různé města, mluvit s občany, získat nové Pokémony a bojovat proti mnoha dalším trenérům a divokým Pokémonům. Budete se muset dostat do bot Ash, slavného trenéra protagonisty anime Pokémon, a ukázat, že můžete být velkým mistrem těchto bytostí, které se v tomto světě opírají.
Váš startér Pokémon bude Lucario, jeden z nejslavnějších čtvrté generace a který se poprvé objeví v Pokémon Diamond, Pearl a Platinum. Budete muset čelit dalším Pokémonům, které najdete ve vysoké trávě, s velkou péčí, protože pokud úplně oslabí, hra skončí a budete muset začít znovu od začátku.
Ve spodní části první obrazovky uvidíte cestu, můžete ji překročit, abyste se dostali do dalšího města, kde je člověk, který vyléčí váš Pokémon a dům, ve kterém se bude provádět minigame. V tomto případě musíte přeskočit řádky, které se objevují s Lucario, a přidávat body k překonání rekordní sady. Užijte si tuto verzi Pokémon Online a žít nové dobrodružství s vaší oblíbenou hrou.
Užijte si hru Pokemon-line, je to zdarma, je to jedna z našich pokémon her, kterou jsme si vybrali.

🕹️ Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry pokémon


🎮 Jaké jsou hry podobné Pokemon-line?

 1. PokéVision pro Pokémon Go
 2. Pokémon: Skok a skok
 3. Pokémon on-line NTX
 4. Ninetales Aloa: Paint Pokémon
 5. Pokemon Go PokéRadar

❤️ Jaké jsou nejnovější hry -2 - podobné -1?

 1. Emerald Pokémon GBA
 2. Pokémon Planet
 3. Pokémon Tetris
 4. Nové formy Pokemon Alola
 5. Pokémon: Spot the Differences

🔥 Jaké jsou hry podobné -1 - nejhranějším?

 1. Pokémon Sapphire
 2. Dynamons 3
 3. Dynamons World Funny
 4. Pokémon: Rybaření Magikarp
 5. Pokémon: Dynamons 2

📝 komentářeCars hry Fotbal hry Schopnost hry Dívky hry Bubble shooter hry Nošení hry Mario bros hry Vaření hry Zombie hry kategorie her
Go to TOP