Pokemon-line


Ostatní hry pokémonPokémon Konzola Nintendo Yo-Kai Watch

GAMEPLAYS


Pokemon-line
Pokemon-linePokemon-linePokemon-line

🌟 Rating
3.6 / 5 of 1077 votes

Připravte se na nové dobrodružství s Pokémonem Online, hru, kterou nemůžete najít v konzolách a kterou vám dáváme k dispozici, abyste si mohli vychutnat z počítače.
V této flashové hře je celý svět Pokémon dokonale vykreslen, ve kterém budete muset prozkoumat různé města, mluvit s občany, získat nové Pokémony a bojovat proti mnoha dalším trenérům a divokým Pokémonům. Budete se muset dostat do bot Ash, slavného trenéra protagonisty anime Pokémon, a ukázat, že můžete být velkým mistrem těchto bytostí, které se v tomto světě opírají.
Váš startér Pokémon bude Lucario, jeden z nejslavnějších čtvrté generace a který se poprvé objeví v Pokémon Diamond, Pearl a Platinum. Budete muset čelit dalším Pokémonům, které najdete ve vysoké trávě, s velkou péčí, protože pokud úplně oslabí, hra skončí a budete muset začít znovu od začátku.
Ve spodní části první obrazovky uvidíte cestu, můžete ji překročit, abyste se dostali do dalšího města, kde je člověk, který vyléčí váš Pokémon a dům, ve kterém se bude provádět minigame. V tomto případě musíte přeskočit řádky, které se objevují s Lucario, a přidávat body k překonání rekordní sady. Užijte si tuto verzi Pokémon Online a žít nové dobrodružství s vaší oblíbenou hrou.
Užijte si hru Pokemon-line, je to zdarma, je to jedna z našich pokémon her, kterou jsme si vybrali.

Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

Ostatní hry pokémon


📝 komentáře
FrivFreddyRobloxMinecraftDětiDívkyDisneyArkádaFortniteGta: grand theft autoTetrisTěhotnákategorie her

Go to TOP