Pět nocí na Freddy´s On Line

hra: Pět nocí na Freddy´s On Line
Pět nocí na Freddy´s On Line

Ostatní hry Five Nights at Freddy's


Five Nights at Freddys: Custom GameFive Nights at Freddys: Custom Game Pět nocí s FreddymPět nocí s Freddym Five Nights At Freddy' s: Sister LocationFive Nights At Freddy' s: Sister Location Five Nights at Freddy´s paintFive Nights at Freddy´s paint Pět nocí ve Freddy' s 2Pět nocí ve Freddy' s 2 Flappy Freddy FazbearFlappy Freddy Fazbear Zoolax noci: Evil klauniZoolax noci: Evil klauni Puzzle: Pět nocí u FreddyhoPuzzle: Pět nocí u Freddyho Útěk s Freddy z FNAFÚtěk s Freddy z FNAF Puzzle: Fnaf světPuzzle: Fnaf svět Five Nights at Freddy' s 4Five Nights at Freddy' s 4 Five Nights at Freddy' s AR: Special DeliveryFive Nights at Freddy' s AR: Special Delivery Freddy Chiby PaintFreddy Chiby Paint Mahjong FNAFMahjong FNAF Puzzle: Five Nights at Freddy' s: Sister LocationPuzzle: Five Nights at Freddy' s: Sister Location Pět nocí v Freddy's - Old Toy Factory 2020Pět nocí v Freddy's - Old Toy Factory 2020 Freddy CrushFreddy Crush Zlatá barva Bonnie FNAF3Zlatá barva Bonnie FNAF3


FNF - Freddy hry
Five Nights at Freddy's
Hello neighbor hry
Ahoj soused a pekelný soused
Yandere Simulator hry
Více než 6 her
Halloween hry
Více než 58 her
Cuphead
CupHead - platformy
Friv hry
Více než 11 her
Hrůza a strach hry
Hrůza, strach a panika
Bendy a inkoust stroj hry
Více než 9 her
Monstra hry
Více než 48 her
Dobrodružství hry
Dobrodružství a výzvy


GAMEPLAYS


Pět nocí na Freddy´s On Line
Pět nocí na Freddy´s On LinePět nocí na Freddy´s On LinePět nocí na Freddy´s On LinePět nocí na Freddy´s On Line

🌟 Rating
4.4 / 5 of 10327 votes

Je čas udělat jednu z nejděsivějších her, slavnou Five Nights at FNF - Freddy' s nebo také nazývanou FNAF. Jmenujete se Mike Schmidt a začínáte pracovat jako hlídač ve FNF - Freddy Fazbear' s Pizza. Proslýchá se, že animatronici, kteří restauraci zdobí, chodí v noci všude na procházky. Budete muset přežít celou pracovní dobu, která začíná od půlnoci do 6 hodin ráno (ve hře by to bylo 6 minut), aniž byste byli napadeni některým z animatroniků. Vstupte do sítě bezpečnostních kamer, abyste mohli sledovat jejich pohyb, a zapněte světla, abyste mohli sledovat, zda jsou poblíž nějaké postavy, a zavřete dveře. Stihnete dokončit pracovní směnu?.
Užijte si hru Pět nocí na Freddy´s On Line, je to zdarma, je to jedna z našich FNF - Freddy her, kterou jsme si vybrali.

Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

Ostatní hry FNF - FreddyPokémon hry
Více než 97 her
Fortnite
Více než 30 her
Roblox hry
Více než 44 her
Sonic hry
Sonic the Hedgehog od SEGA
Minecraft hry
Více než 138 her
Paw patrol hry
Hlídka psa
Domácí mazlíčci hry
Více než 38 her
Osobnost
Více než 190 her
Among us hry
Among us
Dívky
Více než 87 her
Subway Surfers hry
Více než 53 her
Harry potter hry
Více než 13 her
kategorie her