Hry, hry zdarma a online hry


Mini bitva Royale styl PUBG

Mini bitva Royale styl PUBG

Mini bitva Royale styl PUBGSouvisející a doporučené hry

PUBG Mobile Hra olihně Iron Man v GTA Squid Game Pro Hra Squid Brawl Stars: Battle Multiplayer NERF Epic Pranks Mezi námi online vydání Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Podvodník Smash remix WWF No Mercy (Europe) (Rev A) Dragon Ball Z: Ultimate Battle 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Sapphire Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonsko) Tekken 3 Zvukové hranice Undertale Hra Squid Challenge Spider-Man Superhero Pj Masks: Howling Attack WWF WrestleMania 2000 (Japonsko)
Mortal kombat hryBoj hryBox hryStreet fighter hryKlasický hryVytvářet postavy hryThe sims hryGoku hryDragon ball hryCrash bandicoot hry
Mini bitva Royale styl PUBG
Mini bitva Royale styl PUBG
Mini bitva Royale styl PUBG

🌟 Hodnotit hru
4 /5 z 676 hlasů
Hry s akce zdarma

Mini bitva Royale styl PUBG

Je to bezplatná online hra Akce


Nový Battle Royale ve stylu PUBG je k dispozici a je to mini verze, protože maximální počet hráčů na hru bude osm. Musíte si vybrat místo, kde se objeví a jakmile přistaneš, budeš muset začít hledat zbraně v domech. Důležitější než zbraně budou munice, kterou budete muset dobít pomocí klávesy R.

Cílem a střílet své soupeře střílet je, mít na paměti, že záběry na hlavu bude smrtící. Porazte své soupeře a buďte poslední, kdo vyhraje tento zábavný mini Battle Royale v pravém stylu PUBG.

Hrajte Mini bitva Royale styl PUBG zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Akce, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-03-30T14:00:01+00:00


Ovládací prvky hrát