Mario zpět v čase


Mario zpět v čase
FlashMario zpět v časeAktivujte přehrávač Flash Player
Ostatní hry Nintendo marioPacman Sonic Mario bros Arkáda Donkey Kong Platforma hry Nintendo Klasický hry

Mario zpět v čase
Mario zpět v časeMario zpět v časeMario zpět v čase

🌟 Rating
3.9 / 5 of 259 votes

Mario bros stále přidává tituly do svého seznamu on-line mini-her a ten, který se chystáte hrát, se nazývá Mario zpět v čase. Tato nová hra nejslavnějšího instalatéra Nintendo se skládá z pěti úrovní, čtyř normálních a jednoho posledního šéfa.
Ve hře nalezneme další potíže a že naši nepřátelé nejsou typické goomby nebo koopy, ale spíše malé bomby, které se budou snažit dosáhnout na vás z jedné strany na druhou. Takže to nebude fungovat, kromě toho, že zemřete, skočíte na ně, protože je nemůžete takto eliminovat. Jediným způsobem, jak je zabít, je dostat květinu, která vám umožní házet koule ohně, které můžete najít v blocích. Najděte houby a přidáte ještě jednu příležitost, která vám umožní přežít a dostat se na konec každé úrovně.
I když na začátku uvidíte všechny úrovně, nebudete mít přístup k pokročilejším, pokud jste překročili předchozí úroveň, takže je budete muset trochu oddálit. Mario bros opět potřebuje naši pomoc k dokončení jedné z jeho misí a budeme muset prokázat svou schopnost v platformových hrách dosáhnout toho. Překonat všechny úrovně Mario zpět v čase a přijde porazit poslední velký šéf.
Užijte si hru Mario zpět v čase, je to zdarma, je to jedna z našich Mario bros her, kterou jsme si vybrali.

🅃 Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

Ostatní hry Mario bros


📝 komentáře
FreddyRobloxMinecraftDětiSpongebobFortniteDívkyFrivCarsNinjago legoBen 10Bojkategorie her

Go to TOP