Hry, hry zdarma a online hry


Lekce z fyziky

Lekce z fyziky

Lekce z fyzikySouvisející a doporučené hry

Mezi námi: Vzducholoď Among Us Impostor nejlepší hra Flight Simulator Podvodník Solo Killer Red Imposter vs Crew Havárie letadla Cuphead: Boss Fight 3D Letuška Romance Letadlo: 3D simulace letu Pilotní simulátor letadla Moderní 3D letadla Paw Patrol: Air Patroller Jet Fighter Unity 3D Ben10: Jumping Challenge PUBG Pixel Mezi Arena.io Dervin dodger 3D letecký stíhač Střelecký agent PUBG Craft Battlegrounds Raketové velení: Atari Galaxy Attack: Alien Shooter Ultra kosmické lodě Horké meteority
Řídit hryAmong us hryDoom hrySpiderman hryVálka hryVýstřely hryPlaystore hry3d hryCrash bandicoot hryPlatformy hry
Lekce z fyziky
Lekce z fyziky
Lekce z fyziky
Lekce z fyziky

🌟 Hodnotit hru
5 /5 z 1 hlasů
Hry s letadla zdarma

Lekce z fyziky

Je to bezplatná online hra Létat letadla


Musíte převzít kontrolu nad vrtulníkem Rocket, takže tato hra vás přiměje dozvědět se o fyzice. Musíte naskládat co nejvíce knih v co nejkratším čase. Měli byste mít na paměti, že některé knihy jsou potěšeny, buďte opatrní, protože přinášejí náhodné prokletí, které se nemůžete zbavit. Pokuste se shromáždit tolik barevných polí, kolik vás dovedou na správnou platformu. Musíte to udělat dříve, než vyprší čas. Můžete střílet s oscilačními dělovými cíli, které jsou v pohybu. Odvážit se a kliknout na tuto hru a strávit nějaký zábavný čas. .

Hrajte Lekce z fyziky zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Létat letadla, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-09-05T19:38:14+00:00


Ovládací prvky hrát