Hry, hry zdarma a online hry


Kung Fu Panda 3: Zuřivý boj

Kung Fu Panda 3: Zuřivý boj

Kung Fu Panda 3: Zuřivý bojSouvisející a doporučené hry

Cars: Rychlost ray Doc McStuffins: Ztracené objekty Ovládání semaforů Cars 3 Nalezení Dory: Puzzle Oblečte si KC agenta Disney Channel Disney Channel Drop Zone LOL panenky jako Disney Princezny Zmrazené dobrodružství Rapunzel těhotná: Narození vašeho dítěte Těhotná Elsa: Narození dvojčat Frozen Elsa narození Elsa: Narození jejího dítěte Princezna E-Girl Fashion Claw Machine: Chyťte panenky Princezny na Tik Tok Moana zasedání Barber Tarzan z džungle Zmrazené: Děti Elsa a Anna Zmrazené Double Trouble Potomci Móda Fashion Challenge: Princezny a celebrity Mickey Mouse of Timeless Adventures Oblékněte Elsu a Annu z malé mořské panny Harley Quinn: Měkká estetika
Miraculous ladybug hryDecendents hryCartoon network hryDívky hryLol surprise hryPrincezny hryŠaty hryManikúry hryFrozen hryTěhotná hry
Kung Fu Panda 3: Zuřivý boj
Kung Fu Panda 3: Zuřivý boj
Kung Fu Panda 3: Zuřivý boj

🌟 Hodnotit hru
3.9 /5 z 131 hlasů
Disney hry zdarma

Kung Fu Panda 3: Zuřivý boj

Je to bezplatná online hra Disney Channel


Po a jeho přátelé jsou připraveni čelit sobě v tomto velkém bojovém šampionátu, ve kterém může být pouze jeden vítěz. Toto nové dobrodružství se odehrává v posledním filmu ságy Kung Fu Panda 3 a budete muset použít sílu našeho přítele, abyste sestřelili všechny své nepřátele.

Můžete si vybrat, zda chcete zahájit soutěž nebo zda chcete začít trénovat v jednotlivých zápasech. Když jste připraveni, vyberte si svou oblíbenou postavu a začněte bojovat o své přežití. Nabijte svůj nejlepší hit a vyřazte své soupeře v Kung Fu Panda 3: Furious Fight.

Hrajte Kung Fu Panda 3: Zuřivý boj zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Disney Channel, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-05-11T14:00:01+00:00


Ovládací prvky hrát