Horor Nights Story

Horor Nights Story

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Horor Nights Story
Horor Nights StoryHoror Nights StoryHoror Nights StoryHoror Nights Story

🌟 Rating
4 / 5 of 10 votes

V Horror Nights Story budeme muset najít způsob, jak uniknout různým úrovním, než bude příliš pozdě. Hrozná příšery nás pronásledují v celém dole a my budeme muset použít zobák, abychom vytvořili trhlinu, do které umístíme dynamit, který máme.
Zastavte postup příšer tím, že hodíte benzín na pochodně, které chrání čtyři silnice, aby jim zabránily v přístupu a útoku na vás. Kromě toho si budete muset být velmi dobře vědomi hladiny kyslíku, abyste při přípravě úniku neutekli. Dostaňte se do exploze galerie při hledání cesty ven a buďte opatrní s příšerami a přízraky Horor Nights Story.
Užijte si hru Horor Nights Story, je to zdarma, je to jedna z našich teror her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry teror

IT ESO PaměťBěh nikamVážený Grim Reaper!Zlí klauniHansel a Gretel: Monstrózní útěkHádej, kdo? hrůzaRush boje: Děsivý CampDěs TimoreSlendytubbies beta 2Vyčistěte město ČernobylMinecraft pro zdrojeScooby Doo: Útěk z duchaMina ManíaKogama: Crystal MineTěžba na zlatém doleGold dobrodružství dobytkaUžijte si HalloweenMonstra a bazooka: HalloweenMina TycoonDemolice praseAdam DuchZlatý důlUnesený duchHelix Jump: Halloween EditionHappy Room OnlineTmavý důlHalloween noční dýněPrincezny: Halloween FrightsMonsterz BasketČerv hrůzyStratEvadeZábavní park na HalloweenTower BoomČerpadla na mostěHalloween Monster ClickerSlendrina je tadyStřelba: Zombie ShooterPoslední pánPonorky: Full ImmersionMinecraft: Vánoční zlaté dolu
Go to TOP