Dragon Ball Fierce Fighting 2.1

Dragon Ball Fierce Fighting 2.1
FlashDragon Ball Fierce Fighting 2.1Aktivujte přehrávač Flash Player
Ostatní hry Dragon ball - Goku


Zeno Zama barva Malování Black Goku VS Frieza Dragon Ball Z - Legenda Dragon Ball Super Dragon Ball GT: Final Bout Goku vs Sonic: Animace Dragon Ball Z: Legendární Saiyan Goku vs Superhrdinové Puzzle: Goku Dragon Ball Super Puzzle: Black Goku Rose vs Vegeta SSJ God Goku vs Majin Buu zbarvení Puzzle: Vzkříšení Friezy v DBZ

Bojovat Dragon ball - Goku Anime a Manga Vegeta Trunks Saiyan Freezer Comic Stars Fighting hry

Dragon Ball Fierce Fighting 2.1
Dragon Ball Fierce Fighting 2.1Dragon Ball Fierce Fighting 2.1Dragon Ball Fierce Fighting 2.1

🌟 Rating
4.1 / 5 of 458 votes

Užijte si Dragon Ball Fierce Fighting ve své verzi 2.1 a začněte tuto skvělou dobrodružství s Goku a zbytky postavy legendární série Dragon Ball. Pokud jste dříve hráli některou z těchto titulů, budete dokonale vědět, jak hrát, protože v této nové verzi se podstatně změnilo něco málo.
Máte různé herní módy, ve kterých můžete čelit dobrodružství přežití nebo jednoduše provádět boje proti svým přátelům ze stejného počítače. Pokud hrajete sami, vyberte si svou oblíbenou postavu a začněte čelit vlnám nepřátel, musíte používat klávesy J, K, L, I a U, abyste se udělali různými hity a skákali. Chcete-li se pohybovat, budete muset použít klíče A, S, W a D, a tak se budete moci vyhnout útoku vašich nepřátel, buď mečem, nebo pistolí, s nimiž útočí z dálky. Akumulujte energii ve výkonové liště, abyste dosáhli velkého zásahu, který rychleji oslabuje.
Tento režim přežití, můžete také provádět v režimu dvou hráčů a bojovat proti nepřátelům ve spolupráci s přítelem. Konečně máme režim versus režim, ve kterém budou dva lidé bojovat o vítězství v této nové verzi Dragon Ball Fierce Fighting 2.1.
Užijte si hru Dragon Ball Fierce Fighting 2.1, je to zdarma, je to jedna z našich Dragon ball her, kterou jsme si vybrali.

🅃 Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru
👥 Pro 2 nebo více hráčů

Ostatní hry Dragon ball


📝 komentáře
CarsFotbalBojNinjago legoBen 10FifaOdstřelovačGta: grand theft autoLegoSpidermankategorie her

Go to TOP