Disney Princezny v Bradavicích

Disney Princezny v Bradavicích
Flash Disney Princezny v BradavicíchAktivujte přehrávač Flash Player
Ostatní hry Harry potter


Bella v Bradavicích Harry Potter Kogama Kdo je kdo?: Harry Potter Jak moc víte o Harrym Potterovi Harry Potter: najdi páry Magikmons: School of Magic Ellie Halloween: Trick nebo Treat Princezny si hrají s magií Elsa: Vánoční lektvary Princezny: Naučte se tančit Floss Disney Princesses: Glamour pro červený koberec Disney princezny na Met Gala

šaty Monstra Osobnost Filmy hry Harry potter Kouzla Fantazie Magie Víla hry

Disney Princezny v Bradavicích
Disney Princezny v Bradavicích

🌟 Rating
3.4 / 5 of 32 votes

Disney princezny Ariel a Moana právě obdržel Váš dopis o přijetí do Bradavické školy čar a kouzel, kde studoval velkou Harryho Pottera. Jsou velmi nervózní, aby se vrátil domů a vím, že to bude dotýkat, aby byly. První věc, kterou musíte udělat, je projít obřad výběr určí ten dům bude každý z těchto princezen. Pak budete muset oblékat dívky, aby se zúčastnili zahajovací večeři samozřejmě, protože to je nutné použít barvy a plášť domu, který byl přidělen k nim. A konečně, mají dosáhnout velkou jídelnu, ale nevím, jak. Budete muset čelit velké bludiště a najít konec bez znaků uvedených v nich objeven. Dostanete svůj první den v Bradavicích, aby byla úspěšná?.
Užijte si hru Disney Princezny v Bradavicích, je to zdarma, je to jedna z našich Harry potter her, kterou jsme si vybrali.

🅃 Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

Ostatní hry Harry potter


📝 komentáře
Cars Fotbal Schopnost Dívky Nošení Bubble shooter Mario bros Vaření Stůl Zombie Boj kategorie her

Go to TOP