Celebrity Pets

Celebrity Pets

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Celebrity Pets
Celebrity PetsCelebrity PetsCelebrity PetsCelebrity Pets

🌟 Rating
1.4 / 5 of 11 votes

Zpěváci Rihanna a Ariana Grande sdílejí svou lásku ke zvířatům a každý má krásného domácího mazlíčka, o který se budeme muset v této hře starat. Budeme se muset psi po několika dnech koupat, aniž bychom to udělali, a budeme muset postupovat podle všech kroků, aby bylo dokonalé.
Kromě umytí to budeme muset ostříhat nehty a vyčistit si zuby tak, aby toaleta byla kompletní. Až skončíme, můžeme si vybrat celebrity pro psy a vybrat si exkluzivní límec, příslušenství pro hlavu a pár zábavných bot. Postarejte se o domácí mazlíčky celebrit, abyste tuto hru úspěšně dokončili.
Užijte si hru Celebrity Pets, je to zdarma, je to jedna z našich osobnost her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehrávání



Přidat hru

Ostatní hry osobnost

Hadí hadFlappy emojiNostalgický hadObjednejte si skříňku s Marie KondoViděl jsi hollywoodskou dívkuViděli jste Kendalla a KylieTroll: Bottle KickViděli jste Kim KardashianaHudební festival princeznyBavte se s rodinou vašich prstůThe Descendants Fashion StylistPrincezny: Naučte se tančit FlossKdo je ten slavný?Letní festival v KaliforniiDisney princezny na Met GalaLegrační steampunk stylViděli jste chlapce: skupinu zvláštních věcíOblékni Bobovy BurgeryPrincezny CoachellaDisney Princezny: V OscarechDoplňte Taylor SwiftKoupat malé štěněPonys: Salon krásyKoupat kočkyPéče o divoká zvířataKoupání a péče o poníkyPopová zpěvačka u bláznivého zubařeBeethoven 15: KlavíristaPineapple StyleNouzové zvířeBaby Hazel: Funny Pet PartyVeterinární lékař milující domácí mazlíčkyPostarej se o roztomilý slonPostarej se o naši krásnou veverkuPostarej se o našeho krásného králíkaPostarej se o naši přátelskou koalaMluvící Ben: Pet TimeLegrační zvířecí zubařeNemocniční KočkyBaby Hazel: Bavte se jako veterinář




Go to TOP