Briko

Briko

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Briko
BrikoBrikoBrikoBriko

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Briko je zábavná hra, která dokonale emuluje úspěšnou mobilní hru Bricks Ball Crusher. Vaším úkolem bude hodit koule směrem k blokům a odstranit je všechny dříve, než se dostanou do dolní zóny. Pokaždé, když dokončíte kolo, bloky přejdou o krok dolů a nebezpečně se přiblíží k vaší pozici.
Musíte být velmi zkušený při stanovení trajektorie koulí, abyste mohli co nejvíce poškodit bloky v co nejmenším počtu hodů. Odstraňte všechny bloky úrovně, abyste ji překonali a odemkli novou fázi tohoto dobrodružství Briko.
Užijte si hru Briko, je to zdarma, je to jedna z našich Play store her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Play store

Pískové kuličkyStack Ball: Otevřete si cestu k úderůmHoop Stars onlineBlast Away: Ball DropPísečné koule onlineBarva výplně 3DRope Rescue Unikátní PuzzleBarva Pár BumpBuddy TossVálcování míč 3dKnock míčRun Race 2 3DOhromte!Obchod Play: Bottle FlipBarva CrashCrowd City 2Zapněte toLano KolemKick Buddy OnlineHvězdy stoupajíPerfektní plátkyBanánový vrtulníkPaprskový skokPřetáhněte stůlFlip Flip 3DVyberte si měTwist HitTraffic GoJelly Shift Online3D běh barvyÚnik ovoceOnline keramikaTřešničkou na dortuLov na ropuWill Hero OnlineVyčistěte silnici 2Čistá cestaMozek venVodní mě, prosímZtracené kuře
Go to TOP