Banana Kong Online

Banana Kong Online

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Banana Kong Online
Banana Kong OnlineBanana Kong OnlineBanana Kong OnlineBanana Kong Online

🌟 Rating
4 / 5 of 20 votes

K dispozici je nové vydání Banana Kong, ve kterém budete muset zvládnout tuto gorilu ve velkém dobrodružství. Chcete-li začít, musíte si vybrat mapu, kterou chcete hrát, a jakmile vstoupíte dovnitř, začneme závod, abychom dosáhli cílové čáry. Buďte velmi opatrní s překážkami a lyžujte je všechny, abyste zabránili umírání na silnici.
Použijte dotykovou obrazovku svého mobilního nebo PC myši a skočte gorilu a vyhněte se nebezpečí, které budete hledat. Sbírejte banány, které najdete a přidejte je do svého značkovače, abyste získali skvělý konečný marker na konci každé fáze. Bavte se s tímto novým vydáním Banana Kong Online.
Užijte si hru Banana Kong Online, je to zdarma, je to jedna z našich Donkey Kong her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Donkey Kong

RedBall ForeverKoala SlingHradní hraSkica chlapceNadzvukový JackVýlet balónem do báječného cirkusuAlfyVojenská cestaOheň dinosauraSkákání na bodcíchNeznámý svět: Vytvořte světAladdin hraDot AdventureFinal GreedStudený králZamkněte DungeonCastle lightSonic IOSuper World Adventure: 3DFlappy KirbyPoopy AdventuresSuga Moni AdventuresStreet Fighter III nové generaceGeometry Rash ChallengeDálnice na kolePokémon Ninja HDMario RoyalePokemon UranPokémon Go hackedNejlepší dobrodruhPokémon TetrisMario Bros FPSDr. Mario HTML5Pokémon: Rybaření MagikarpStřílejte bubliny Yo Kai WatchExtrémní Dennis: SkateboardDobrodružství malé kočkyPlatform Adventure: Lootbox EditionPokémon MegaDog Racing Simulator
Go to TOP