Hry, hry zdarma a online hry


Arkádě hry zdarma

Crash bash Paw Patrol Puppy Ninja Slice Fruit Disney: Hercules X-Men: Children of the Atom Bodyrace Útok divokého býka Bubble Tower 3D Gang Brawlers Světová klasika Super Mario Metal Slug 3 Arcade Claw Machine: Chyťte panenky Sonic bojovníků
Sonic hryMario bros hryKlasický hryPac muž hryMortal Kombat hryDonkey kong hryTetris hry2 hráči hry

Velká sbírka bezplatných Arkádě hry

Legrační Pacman 3D Legrační Pacman Clone Megaman X Spyro Drak Klasická arkádová hra Pac-Man Street Fighter II Arcade Rayman 2: Velký útěk Pacman FPS Shooter Pacman Championship Edition Král bojovníků 99 Minecraft Adventure Helicopter Pacman 9.0 Pacman 3D RTX Bomberman Arkády Super obyčejný Joe Král bojovníků ' 98 3D Wild Animals: Wolf Simulator Bomberman HTML5 Jackie Chan: Stuntmaster Zombie Tsunami online Pac Man GTA pacman Toki NES Mezi námi havaruje Doom Hravé rajče Želvy Ninjas TMNT: Monster VS Mutantes Středověká PS1 Arkáda Mortal Kombat TMNT: Želvy Ninja Castlevania: Symfonie noci Tichý kopec Ratchet a Clank: Paměťová karta Kapesní počítač Street Fighter Madness SpongeBob: Arkádová akce Agario 3D Metal Slug Pang Kráva běh Assasin' s Creed Pirates Robotnik's Mean Bean Machine Uncharted 4 puzzle Panda simulátor FNF VS Pac Man David Beckham: Fotbal Jak moc víte o Halo Duke Nukem: Total Meldtown ARK styl přežití

Roblox hryCrash bandicoot hryŠachy hryMario Kart hrySurfaři v metru hryKlasický hryVytvářet postavy hryLuigi hry

Arkádě hry online

Arkádová klasika na celý život 🔥

Arkádě, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 201 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami arcade, metal slug, rekreacni, pacman, pang .

Co jsou arkádové hry


Mladší lidé pojem arkáda tolik neznají, a proto si myslíme, že je důležité si nejprve ujasnit, co tento pojem znamená, když mluvíme o arkádových hrách. Arkádové hry nejsou ničím jiným než typem videohry, která byla původně navržena pro rekreační stroje, kterým se také říkalo arkádové stroje. Bylo to v roce 1970, kdy se tento typ her a automatů začal objevovat a zanechal za sebou elektromechanické hry, které dříve existovaly v barech, hernách a nákupních centrech.
V dnešní době, s rozmachem videoherních konzolí, termín arkáda neslouží pouze k označení arkádových automatových her, nyní tímto pojmem označuje spíše styl nebo kategorii her a používá se také ve hrách, které Nyní můžeme konzumovat přímo na domů z konzolí nebo PC.
Zlatý věk arkádových videoher byl bezpochyby v 80. letech 20. století a tehdy začaly být populární klasické tituly jako Pong nebo Space Invaders. S příchodem konzolí a počítačů do každé domácnosti se arkádové automaty přestaly používat, ačkoli dnes existuje celý svět sběratelství, protože se opět staly velmi módní a nyní je mají lidé ve svém vlastním domě.

Nejslavnější arkádové hry všech dob


Na začátku arkádových her nebylo mnoho rozmanitosti, něco, co se vyřešilo postupem času, nacházely se hry s tak rozmanitými tématy, jako jsou sportovní, závodní, akční, bojové, střílečky nebo platformy, mimo jiné. Postupem času přibývaly nové tituly, mnohé z nich dnes dobře známé a mezi širokou veřejností stále velmi oblíbené.
Abychom zdůraznili některé z těch prvních zlatých dekád, mohli bychom mluvit o Breakout nebo Space Invaders, velmi slavných v 70.-80. Dalším z velkých úspěchů arkádových her je klasický Pacman neboli Comecocos, který poprvé vyšel v 80. letech. Klasické postavy jako Donkey Kong měly také svůj vlastní prostor na arkádových strojích a byly jedním z prvních velkých vydání Nintenda.
Další klasické hry jako Tetris, Bubble Bobble nebo Arkanoid také začaly své první kroky v arkádových automatech. A na tak slavné tituly jako Pang, Toki nebo první tituly bojových her Street Fighter si musíme počkat do konce 80. let.
Jak vidíte, široká škála arkádových her, které v historii videoher existují, je velmi pestrá a nejlepší na tom je, že nyní si jejich nejlepší dobrodružství můžete připomenout na našem webu. Mnoho z těchto her bylo upraveno pro online verze miniher a nyní si je můžete vychutnat zcela zdarma v prostorách, jako jsou ty nabízené na našem webu.

Užijte si naši sbírku online arkádových her


Arkádové hry jsou tak známé, že jsme museli vytvořit vlastní kategorii arkádových her, aby vám žádný z těchto skvělých hitů na našem webu neunikl. Začali jsme sestavovat skvělé hity, a tak se nám podařilo seskupit více než 200 online arkádových her, které si nyní můžete zdarma vychutnat na našem webu.
Prožijte znovu nejklasičtější dobrodružství arkádových strojů, jako je slavný Metal Slug, Super Pang, Pacman nebo klasický Arkanoid. Chcete se dozvědět více o arkádových titulech na našem webu? Zveme vás, abyste se podívali na tuto kategorii arkádových her.