5

zdarma Polly pocket HryZdarma Polly ve stranické pickupu Hrát
Polly ve stranické pickupu
Tato dívka se chystá oslavit narozeniny ...
Zdarma Polly Pocket stará o svou sestru Hrát
100%
Polly Pocket stará o svou sestru
Polly pocket potřebuje vaši pomoc, které ...
Zdarma Polly Pocket spa Hrát
Polly Pocket spa
Polly kapsa je v rekreační hotel chce využít čas, který ...
Zdarma Polly Pocket Makeover Hrát
Polly Pocket Makeover
Polly Pocket je velmi nervózní zítra svém jmenování, ...


Ostatní Polly pocket HryZdarma Cannon Pocket Hrát
100%
Cannon Pocket
V této hře musíte hodit dělové koule tak, aby zůstaly ...Zkusit hledat jiné hry
Svět Polly Pocket se pohybuje po fyzickém světě ponořit do virtuálního. Nyní si můžete vychutnat tyto panenky ve svých každodenních úkolů a dobrodružství na našich stránkách.Komentáře Games

Polly pocket Hry

Jak hrát polly pocket zdarma ke stažení
Řada panenek Mattel Polly Pocket byly koncipovány jako malé panenky, že dívky by mohl hrát kdekoliv a kdykoliv. Ale takový byl jeho úspěch, že už není jednoduchý panenku, aby se stal vesmír, ve kterém mohou dívky hrát.
Taková byla změna Polly Pocket nyní mají své vlastní dobrodružství, které spadají v lásce s hezký kluci, jít na nákupy nebo jen strávit odpoledne se svými přáteli baví. Můžete si vytvořit svůj přítel různými způsoby, aplikovat pleťové masky a malovat rty s nekonečnými krásnými barvami odejít.
Pokud hledáte relaxovat můžete tak učinit tím, že půjdete do lázní, aby si různé typy sauny a masáže, ale ne všechno bude přestávka, protože naše soucitný přítel má také své povinnosti. Musíte se starat o svou malou sestru, a to je opravdu obtížný úkol, protože musíte jí šaty, vzít ji do školy, hrát si s ní, pomáhají s domácími úkoly a udělat jídlo.