parchís

Parchís hry


Parcheesi 4
100%
Parcheesi 4
Parcheesi
Parcheesi
Flash Ludo
Flash Ludo
Unity 3D
Ludo King
Ludo King


ostatní Parchís hry
Domino
40%
Domino
Dáma
75%
Dáma


Jiné hry zdarmaParkovací vrtulníky
38%
Unity 3D
Parkour GTA V styl
100%
Parkour GTA V styl
Unity 3D
Parkování Fury Night Thief 3D
Parkour
Parkour

+ 20
nový
zdarma Stůl hryStůl hryStůl hry
+ 80
nový
zdarma Pokémon hryPokémon hryPokémon hry
+ 20
nový
zdarma Mahjong hryMahjong hryMahjong hry
+ 50
nový
zdarma Strategie hryStrategie hryStrategie hry
+ 20
nový
zdarma Phineas a Ferb hryPhineas a Ferb hryPhineas a Ferb hry
+ 10
nový
zdarma Klasický hryKlasický hryKlasický hry

Parchís hry

Parchís hry

Hrát online parchís na virtuální tabuli, kde hráči hází své kostky přesunout krabice a pokusit se dojet do cíle zabít soupeře. První hráč, který dosáhne cílové čáře se čtyřmi kusy stejné barvy, je vítěz.

Tato desková hra je mix strategie a šance, ale protože máme čtyři čipy ve hře na desce a naši soupeři může zabít, pokud nejsme opatrní. Když hra se musí brát v úvahu bezpečnostní pozice, kde mohou naši čipy útočiště, stejně budete muset hledat při útoku protivníka, kde skončí.

Tím, že odstraní záznam nepřátelské budeme udělena další kroky pohybovat po palubě, to může být prospěšné, pokud dojdeme k dokončení celé a vstoupil do zabezpečené oblastí naší barvu zpět. Máme-li však neopatrný nás může vést do polohy, kdy jsme hodit nepřítele, ale všechny pohyby v této hře závisí na kostky a proto náhodou, musíme brát v úvahu tyto veličiny.

Od uvedení šance jsou jedna až šest, takže je velmi pravděpodobné, že budeme eliminovat své nepřátele, máme-li na dosah ruky. Máme také několik možností, jak zastavit své nepřátele, jak umístit dvě z našich čipů na stejném náměstí vytváří most, který zabraňuje průchodu konkurenčních čipů.

Na našich stránkách si můžete zahrát online a zdarma parchís, bez registrace nebo stažením cokoli. Máte různé verze, ale v celé poslání a jak hrát bude stejná. Vy rozhodnete, zda si tyto mini-hry samostatně nebo s kamarádem v režimu pro více hráčů pro 2 osoby způsobem. Užijte této klasické hře tabulky nyní dělá skok do počítače.
Zkuste hledat jiné hryKomentáře Games