zdarma Nacisté Hry
Nyní můžete žít bitvy nacistickou armádou na počítači zcela zdarma a online. Wargames, nacisté návratu z hrobu přeměněn zombie a mnoho dalších věcí, které můžete těšit na našem webu.
Zdarma Nacisty zombie Hrát
Nacisty zombie

že nacisty staly zombie a vy jste vojenský voják, který musí bojovat, aby zůstali naživu. ...

Zdarma NAZIS Hrát
NAZIS


Nápověda k této chlapce, aby pomstil smrt své rodiny ...

Zdarma Vězení uniknout Hrát
Vězení uniknout


Jste Žid a jste chytil nacisty se dostat do vězení ...
Najít volné hry
Nenechte si ujít tyto on-line hry pro více hráčů online. Více informací o strategii, roli zde válečných her.

Další hry stejného typu

Komentáře Games

Nacisté Hry

Jak hrát Nacisté zdarma ke stažení
Svět nacistické začíná v roce 1933 s příchodem k moci v Německu v národně socialistické německé dělnické strany v čele s Adolfem Hitlerem. Tato ideologie dosáhla svého významu po uložení poražené straně druhé světové války mírových podmínkách spolu s těžkou globální krize, vrhli Německo do velké krizi. Nacismus je totalitní ideologie s fašistickými barvivy, ve kterém dal stát nad ničím, a hlava státu je diktátor Hitler, s myšlenkou dobývá národy považovány za méněcenné. Bylo to temné období v historii Německa od období je charakterizováno hrůznými událostmi na židovské populace a která by vedla ke druhé světové válce.
Nacisté udělali tisíce experimentů s lidmi a jeden z nich vyšel velmi špatně, nečekal, že vzorek, aby se stal zombie. Někteří mrtví ožívají, ale bezvýznamné, jen přesunout k jídlu mozky a uspokojit jejich hlad tím, že jí lidskou krev a vnitřnosti, vám stejně jako v případě, že tělo je naživu, není volána pozornost neživých těla. Můžete vybavit se s těmi nejlepšími zbraněmi zničit všechny infikovaných virem V. Každý, kdo vdechuje virus V nebo pokousal zombie nacisty, stane se zombie a nevrátí do svého původního tvaru zombie.
Toto a mnoho dalších her s nacisty jako protagonisté jsou již k dispozici na našich webových stránkách a byly shromážděny všechny v této nádherné kategorii. Vžijte se do nelítostného armády Hitlera a začne z těchto vzrušujících dobrodružství na německé straně. Nenechte si ujít tyto tituly, které nabízíme níže!