zdarma Inside Out HryHeavy-Mind nebo Inside Out přijde na naše stránky s skvělých her, které si nemůžete nechat ujít. Oblékají hry k radosti, smutek vybarvit, malovat Fury a mnoho dalších věcí, které se bavit s těmito znaky Disney.
Zdarma Vaření s Inside Out Hrát

Riley pocity naruby filmu, také známý jako reverzní ve Španělsku nebo Intense-mysl v Latinské ...

Zdarma Dressing Inside Out Hrát
Dressing Inside Out


Dnes vám nabízíme tři z postav ve filmu Disney ...

Zdarma Riley makeup Inside Out Hrát
Riley makeup Inside Out


Doplní dívka Riley naruby. Jistě ...

Zdarma Scény Hidden Inside Out Hrát
Scény Hidden Inside Out


Posledním velkým úspěchem Disney, ...

Mobile
Zdarma Inside Out: Koule myšlenky Hrát
Inside Out: Koule myšlenky


Ti, kteří viděli naruby, vzhůru ...

Zdarma Inside Out: smutku iPhone Hrát
Inside Out: smutku iPhone


Uplakaný filmu Inside Out Metalista přijede ...

Zdarma Inside Out: Disaster domu Odpor Hrát
Inside Out: Disaster domu Odpor


Jeden z protagonistů naruby je Asco / Nelíbí ...
Najít volné hry
Nenechte si ujít tyto on-line hry pro více hráčů online. Více informací o strategii, roli zde válečných her.

Další hry stejného typu

Komentáře Games

Inside Out Hry

Jak hrát Inside Out zdarma ke stažení
Jedním z posledních úspěchů Disney Pixar filmu byl Inside Out, také známý jako Intense-mysl v Latinské Ameriky verzí a neúspěchu ve španělštině. Získal rave recenzi několik nominací a ocenění, mezi něž patří Zlatý glóbus za nejlepší animovaný film. Úspěch filmu přijde na naše stránky a vytvořila tuto kategorii, aby zahrnovala všechny hry, kde Intense-Mind téma.
Film je malá výzva Riley, na jehož hlavu je domovem pěti svých pocitů: radost, smutek, strach, znechucení a Furia (poslední tři jsou nazývány strach, znechucení a hněvu ve španělském znění). Tyto emoce jsou zobrazeny jako znaky, kteří sledují nad vzpomínkami na protagonisty, které jsou uloženy ve sférách s barvou, která identifikuje každou emoci. Joy bude zodpovědný za vedení této skupiny pocitů držet štěstí Riley, ale vše se změní, když rodiče protagonisty přestěhovat do jiného města a začínají problémy. Na jeho první den třídy smutku způsobí, že dítě plakat přede všemi a jsou velmi důležitou smutnou vzpomínku, která Joy budou chtít, aby se zabránilo baterie dosáhne podstatných vzpomínek. Tam začíná dobrodružství, ve kterém budou tyto dva pocity před úkolem zachránit vnitřní svět Riley se začne rozpadat kvůli svým pocitům.
Pokud jste ještě neviděli si nemůžete nechat ujít tento skvělý film rád obě děti a rodiče a má velmi pěkný zprávu uvnitř. Ať už jste viděli, ale můžete si začít užívat všechny hry, které jdou dosažení této fantastické animovaného filmu. Můžete zažít nové dobrodružství s postavami zevnitř ven pro zábavu, která přináší film nikdy nekončí. Musíte si být vědomi tohoto nového úseku, ve kterém můžete najít již několik her a bude i nadále aktualizován pro vaše potěšení.