zdarma Doom Hry
Zdarma Doom 2D Hrát
Doom 2D
Vydejte se na nové dobrodružství plné ...
Zdarma Osud 3d Hrát
Osud 3d
cizinci napadli Zemi a lidstvo chce zmizet. ...
Unity 3D
Zdarma Doom Hrát
Doom
Doom je střelec v první osobě s fiktivním ...
Zdarma Doom Patrol Hrát
Doom Patrol
vaše loď přistála na jedné ze základen ...


+ Doom HryZdarma Cross Fire: výstřely Hrát
Cross Fire: výstřely
nemilosrdně střílet teroristy, kteří ...
Zdarma Call of Duty: War blesk Hrát
Call of Duty: War blesk
mají dobrý čas hraní této ...
Zdarma Doom kovárna Hrát
100%
Doom kovárna
doom navazovat strategická bojová hra, kde budete ...
Zdarma Tomb of Doom Hrát
Tomb of Doom
Řízení kovboje a je ztracen v katakombách, ...

doom

Doom Hry

Jak hrát doom zdarma ke stažení

Doom je hra série, která svírala miliony hráčů po celém světě. Příběh vypráví dobrodružství Marine, který je ve stanici Phobos, jeden z měsíců Marsu, kdy závada na jednom z pokusů vyvíjených vytvoří portál do pekla. Ho mnozí démoni a zlí duchové začnou chopit orgánech jiných mořských, které budou proměnit je v zombie. Jediný přeživší bude vás a musíte probojovat přes nepřítele k překonání různých úrovních. S Doom narodilo mnoho aspektů, které charakterizují hry FPSs. V této hře Doom 2 bude následovat, což by bylo pokračováním příběhu prvního utkání v řadě. Doom 3 bude následně vydána s novým příběhem, který nemá nic společného s originálem.

Po dlouhém období klidu, v letošním roce se vrátil do velkých platforem (PS4, Xbox Jeden z nich, PC) nová verze Doom. Nejedná se o pokračování Doom 3, ale ani se přepsat historii, jako byl jeho předchůdce. Tato hra bude velmi odlišná od ostatních, ale bude pokračovat ve svém hry v první osobě. Odstraněny teror sekvence byly nahrazeny více akce. Je nutné pokračovat v konfrontaci s démony a můžete si vychutnat fantastický on-line režim budete hrát s lidmi z celého světa.

Pro fanoušky této série her, jsme připravili tuto sekci s nejlepšími Doom hry, které jsou na síti právě teď. S nimi můžete zpestřit počkat, dokud se příchodem nového zkázy a vzpomenout na skvělé momenty, které jste žili s předchozími tituly v sérii. Být připraven k provádění tohoto dobrodružství v první osobě a bojovat proti zlé démony, které přišly dokonce zničit lidstvo. Jste připraveni žít dobrodružství této úrovně?
Zkusit hledat jiné hry
Svět zkázy pozemků ve virtuálním udržet své přívržence zábavnou formou online svět. Nyní si můžete vychutnat tuto hru natáčení v první osobě z počítače zcela zdarma na našich webových stránkKomentáře Games