zdarma Děrování HryVložit pěstí do tváře těchto znaků, kteří si zaslouží dobrý výprask. Provádí Tyto boje s pěstmi a umožňuje KO svého soupeře, aby si je nechat na pokoji navždy smrtících razníky.
Zdarma Boje bez pravidel Hrát
Boje bez pravidel
Ponořte se do těla bojovníka a bojovat se svými ...
Zdarma Vymáhání veřejných prostředků Hrát
Vymáhání veřejných prostředků
tento muž vidíte na obrázku ukradl spoustu ...
Zdarma Bojuje v baru Hrát
Bojuje v baru
Jste šéf bezpečnosti velmi problematické baru a vy budete ...
Zdarma Duely, jeskynní lidé vs cizinci Hrát
Duely, jeskynní lidé vs cizinci
cizinci chtějí, aby smlouvu s jeskynní ...
Zdarma Rihanna pomsta Hrát
Rihanna pomsta
Rihanna hry, tentokrát zpěvačka bude mít příležitost ...
Zdarma Rihanna boj Hrát
Rihanna boj
Rihanna chtějí, abyste bojovali ...
Zdarma Rvačka 8 Hrát
Rvačka 8
dobrý čas porazil ten chlap údery. pokrývají ...Zkusit hledat jiné hry
Nenechte si ujít tyto on-line hry pro více hráčů online. Více informací o strategii, roli zde válečných her.Komentáře Games

Děrování Hry

Jak hrát děrování zdarma ke stažení
Někdy problémy lze řešit pouze pěstmi, takže musíte být připraveni k boji kdykoliv. Pokud se rozhodnete použít své pěsti jako zbraň v boxu, musíte trénovat své údery, aby je skutečně realizovat.
Trénink s boxovací pytel různých typů mrtvice, protože v závislosti na soupeře měli používat silnější nebo mnohem slabší údery. Pokud zjistíme, mnohem vyšší, než soupeř nás, my použít hodně rychlých údery, které jsou méně výkonné, ale v konečném důsledku způsobit více škody na soupeře.
Vzhledem k tomu, pokud je soupeř z naší velikosti můžeme použít výkonný pokus, aby ho knokautovat přímo, pokud to nebude fungovat, a my spojit své tahy s dobrou hákem, aby ho dolů. Můžeme se také setkat s bojů, ve kterých neexistují žádná pravidla, kde jsme se ke konci našeho protivníka dříve, než nám to udělá, aby tento nahý-kotník hodu údery, dokud jsme spadnout.